سال نو, روزگار نو ...

سال نو یعنی آغاز ...

همیشه مشکلات, غمها و ایراداتی در زندگی ما وجود دارند که از دست آنها نمی توانیم فرار کنیم انگار بخشی از زندگی ما شده اند ولی ما از دست آنها خسته شده ایم و دوست داریم که آنها را تغییر دهیم ولی هیچ وقت فرصتی برای این کار بدست نمی آمد.

پیشینیان ما با نکته سنجی مناسب آغاز سال نو خود را در زمانی قرارداده اند که تحولی بزرگ و زیبا و امیدوار کننده در جهان اطراف ما رخ می دهد و ما را هم به نو شدن تشویق می کند. انگار زمین و زمان هم مثل ما دچار یک نوع یکنواختی و خستگی و پیری شده بوده اند اما در این روز یکدفعه تمام کهنگی و خستگی هایشان را با جوانه هایی سرزنده و شاداب و امیدوار عوض می کنند. رسم کهنه خود را عوض میکنند و به ما می گویند ای فرزندان من شما هم تازه شوید. تمامی سرما و بی ثمری خود را در یک روز, با اراده و همت به جوانه هایی امیدوار به روئیدن تبدیل می کنند.

راستش من هم یک سری مشکلاتی دارمخمیازه, نه نه ببخشید داشتملبخند, که این نوع نگاه کردن به تحویل سال, مرا به تغییر آنها امیدوار کرد و اراده مرا محکم کرد. از روز اول سال تا حالا تصمیم گرفته ام که کارهایی را که تا حالا با بی برنامگی روی زمین کشیده ام امسال به پایان برسانم و مثل زمین دست به تحولی در خودم و زندگی ام بزنم.

شما هم مرا دعا کنید تا موفق شوم و بیکار ننشینید و برای بهتر شدن تلاش کنید سعی کنید چون شاید امسال آخرین سالی باشد که فرصت این تحول را داشته باشید.

پس با خواندن وبلاگ من وقتتان را تلف نکنید و دست به کار شوید ....

چشمک موفق باشید چشمک

/ 1 نظر / 14 بازدید
محمد

سال نو مبارک